Kredyt gotówkowy 10000 zł 5 lat

przez | 24 maja 2019

Kredyt gotówkowy 10000 zł 5 lat w banku – 60 rat kredytowych. Gdzie po taki taki kredyt i na co zwrócić uwagę wybierając kredyt lub pożyczkę gotówkową? Poniżej możesz się zapoznać z najnowszymi, dostępnymi przez internet i w oddziale banku, kredytami gotówkowymi.


Kredyt gotówkowy 10000 zł 5 lat może zostać przeznaczony na wiele celów. Może to być remont mieszkania, zakup nowego samochodu czy wakacyjny wyjazd lub edukacja.

Jeżeli mamy odpowiednią zdolność kredytową, to nie będzie problemu, aby taki kredyt uzyskać w banku. Ważniejsze jest porównanie i analiza kosztów, aby wybrać jak najbardziej korzystną ofertę.

Szybki kredyt gotówkowy na 10000 zł

Tak można napisać: szybki kredyt gotówkowy na 10000 zł w banku. Banki ograniczyły formalności i przyspieszyły proces przyznawania kredytów. Nic się oczywiście nie zmieniło w stosunku do zdolności i wiarygodności kredytowej – trzeba mieć odpowiednią i pozytywną historię kredytową. Są jednak dostępne kredyty gotówkowe przez internet i tradycyjnie. Jeżeli decyzja jest pozytywna, to z pieniądze mogą być przelane na nasze konto nawet w tym samym dniu!

A jaki jest najlepszy kredyt gotówkowy na 10000 zł? Przez internet czy standardowy? Niekoniecznie musi być ten reklamowany w telewizji czy w prasie. Konieczne jest jednak zestawianie ze sobą kilku (maksymalnie 2-3) ofert konkretnych banków i dokonanie na tej podstawie wyboru.

Porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł z porównywarką

Wybierając kredyt gotówkowy, można przeznaczyć kilka godzin na samodzielne gromadzenie informacji podczas wizyty w placówkach bankowych. Można również, skorzystać z porównywarki kredytowej. Ale nie do wyboru banku, ale do wyselekcjonowania propozycji.

Kalkulatory kredytowe są po to, aby:

  • oszacować wysokość raty kredytowej,
  • zapoznać się z konkretnymi propozycjami kredytów oraz
  • szybko skontaktować się z bankiem.

Nie jest to ranking kredytowy, zestawienie najlepszych kredytów czy wyliczenia rat kredytowych. Ofertę kredytową, z wyliczonymi ratami, może przedstawić bank dopiero po zbadaniu naszej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Tani kredyt gotówkowy na 10000 zł

Ustawa o kredycie konsumenckim mówi wprost, że:

  • banki mają obowiązek przekazania klientowi formularza informacyjnego, w którym znajdą się wszystkie parametry kredytu, między innymi koszty całkowite oraz wyliczenia rat dla konkretnego założenia.

Wygląd takiego formularza jest również narzucony przez ustawę, dlatego posiadając np. trzy oferty z różnych banków, może dużo łatwiej porównać oferty kredytowe i wybrać tę najbardziej korzystną.

Sprawdź porównanie Kredyt Konsolidacyjny 100000 zł 10 lat.

Jeżeli szukamy najtańszego kredytu gotówkowego na 10000 zł na 5 lat, czyli interesuje nas cena takiego kredytu, to należy zwrócić uwagę na koszt całkowity i RRSO – oprocentowanie rzeczywiste. RRSO to inaczej całkowity koszt kredytu wyrażony procentowo w stosunku rocznym do kwoty kredytu. Zawarte są w nim nie tylko oprocentowanie nominalne, ale koszty dodatkowe związane z przyznaniem kredytu, np. prowizję. RRSO nie są uwzględniane jednak kosztów niekredytowych, np. obsługi innych produktów (np. karta kredytowa, rachunek bankowy), które należy wybrać, aby skorzystać z promocyjnej oferty. Dlatego przy porównywaniu kredytów bierzemy również całkowity koszt kredytu.

Pamiętaj, aby nie wysyłać wniosków kontaktowych do kilku bankach w krótkim odstępie czasowym. W każdym takim przypadku, bank wyśle zapytanie o historię kredytową do BIK, a to już ma wpływ na ocenę kredytową. BIK zlicza ilość takich zapytań i zbyt duża ich ilość może skutkować gorszymi warunkami uzyskania kredytu.

Kredyt gotówkowy 10000 zł 5 lat
Kredyt gotówkowy 10000 zł 5 lat
4.8 (96%) 15 votes