Duet kredytowy w banku dla dwóch lub więcej osób

duet kredytowy w banku dla 2 osób lub więcej

Bardzo istotne przy obliczaniu zdolności kredytowej są uzyskiwane dochody. I bardzo często jest tak, że w pojedynkę nie mamy możliwości, aby otrzymać kredyt. Co wówczas zrobić?

DUET KREDYTOWY W BANKU

Należy wówczas poszukać banku, w którym możliwe jest uzyskanie kredytu z drugą osobą. Decyzja kredytowa będzie zależeć od indywidualnej oceny zdolności kredytowej dokonanej przez bank.

Jak dowiedzieć się czy w danym banku można wziąć kredyt gotówkowy wspólnie z drugą osobą? Wystarczy tylko skontaktować się z wybranym bankiem, a w rozmowie telefonicznej zapytać o taką możliwość.

Pożyczka gotówkowa ze współkredytobiorcą

Obecnie (stan na 20 grudnia 2019 r.) ofertę pożyczki gotówkowej dla małżeństwa, rodzeństwa czy przyjaciół możemy otrzymać w kilku bankach. Maksymalna kwota pożyczki to nawet i 200 000 zł, a okres kredytowania może wynieść nawet i 10 lat. Wszystko zależy od wybranego banku, a z propozycjami kredytów i pożyczek gotówkowych można zapoznać się poniżej:

Przykład reprezentatywny dla pożyczki gotówkowej.

Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy. Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy (5 lat). Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000 zł. RRSO 10,63%. Całkowita kwota do zapłaty: 31 425,22 zł, oprocentowanie zmienne: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 5675,22 zł (w tym: prowizja: 2829,36 zł (9,90%), odsetki: 2845,86 zł). 48 równych, miesięcznych rat w wysokości 654,70 zł. Kalkulacja na 29.01.2018 r.

W każdym banku ostateczne warunki kredytowania zależą od naszej wiarygodności i zdolności kredytowej, daty wypłaty pożyczki i płatności pierwszej raty, wyboru systemu rat.

duet kredytowy w banku
A jeżeli nie szukasz kredytu gotówkowego, a konsolidacyjny? To gdzie sprawdzić? Tutaj przegląd kredytów konsolidacyjnych i połączenie kredytu w jeden.

Dodaj komentarz