Jaka rata kredyt konsolidacyjny 17 tys złotych

Jaka rata kredyt konsolidacyjny 17 tys złotych w zależności od wybranego okresu spłaty. Sprawdź oszacowanie rat dla kredytu konsolidacyjnego na 17 tysięcy złotych.

Kredyt konsolidacyjny, a tym samym konsolidacja kredytowa pozwala na tzw. „połączenie” kredytów w jeden, nowy kredyt, a dzięki wydłużeniu czasu spłaty na znaczne zmniejszenie nowej raty kredytowej

Oczywiście nie ma nic za darmo, ponieważ w ostateczności konsolidacja to zwiększenie wysokości zadłużenia. Wynika to przede wszystkim z wydłużenia czasu spłaty – tylko w ten sposób można znacząco obniżyć ratę kredytową. A im dłużej spłacasz kredyt, to większe odsetki należy zapłacić od kredytu.

Najważniejszym elementem konsolidacji jest odzyskanie lub poprawa płynności finansowej – mniejsza rata, to mniejsza kwota po stronie wydatków w domowym budżecie.

Jaka rata kredyt konsolidacyjny 17 tys złotych – oszacowanie rat

Zgodnie z tym co zostało napisane powyżej, są to oszacowanie rat. Kredyty konsolidacyjny 17 tys zł, 48 – 96 miesięcy / 5 – 8 lat.

  • 4 lata – 414,94 zł,
  • 5 lat – 353,36 zł,
  • 6 lat – 297,98 zł,
  • 7 lat – 264,88 zł,
  • 8 lat – 240,24 zł.

Przeglądając oferty w bankach związane z konsolidacją, warto jest zwrócić uwagę, podobnie jak w przypadku pozostałych kredytów, na całkowity koszt kredytu oraz jego RRSO.