Konsolidacja kredytów 80000 zł

konsolidacja kredytów 80000 zł w banku

Konsolidacja kredytów 80000 zł na skonsolidowanie zadłużenia w bankach. Gdzie taki kredyt można dostać? Ofert kredytowych jest całkiem sporo, bo to jest między innymi EuroBank, Alior Bank czy Getin Bank.

Korzystając z takiego kredytu można „połączyć” bieżące zobowiązania w bankach w jeden kredyt. Konsolidacja kredytów na 80000 zł, to wysoka kwota, dlatego okres kredytowania (a tym samym i wysokość rat kredytowych) powinien być dopasowany do naszych możliwości finansowych.

Poniżej znajdują się propozycje kredytowe w bankach i są to zarówno kredyty konsolidacyjne tradycyjne, jak i online. A jeżeli szukasz innego kredytu konsolidacyjnego, to oczywiście również możesz skontaktować się z wybranymi bankami.

Korzyści konsolidacja kredytów 80000 zł

Jakie korzyści konsolidacja kredytowa? Jest ich kilka. Między innymi to, że kredyt konsolidacyjny to kredyt wygodny – nie musisz już pamiętać o spłacie wielu zobowiązań bankowych. Jeden bank, jedna rata i termin spłaty. Co prawda spłacasz kredyt dłużej, ale w mniejszej racie. Po drugie poprawiasz zdolność kredytową i możesz liczyć na dodatkową w ramach kredytu.

Bardzo często oprocentowanie nominalne jest niższe od pożyczki gotówkowej. Może to być kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Przy tak wysokiej konsolidacji jednym z konsolidowanych kredytów może być kredyt mieszkaniowy (lub inny hipoteczny). Zabezpieczeniem jest wówczas hipoteka na nieruchomości. Ale za to termin spłaty będzie dłuższy (nawet i 30 lat) i kwota kredytu może być dużo większa niż 80000 zł.

Jaki jest minus konsolidacji kredytów? Oczywiście to, że jest to nowy kredyt, a znaczna obniżka rat może być możliwa tylko wówczas, kiedy wydłużymy czas spłaty, a z tym wiążą się już odsetki. Im dłużej spłacamy kredyt, to rata będzie mniejsza, ale zapłacimy więcej odsetek od kredytu.

Przegląd kredytów gotówkowych na 80000 zł z kalkulatorem kredytowym jest dostępny TUTAJ.

konsolidacja kredytów 80000 zł