Konsolidacja kredytów na 10 lat

konsolidacja kredytów na 10 lat 120 miesięcy

Konsolidacja kredytów na 10 lat, czyli najdłuższy możliwy termin w przypadku kredytów konsolidacyjnych gotówkowych bez zabezpieczenia hipotecznego.

Kredyt konsolidacyjny, to kredyt, który pozwala na skonsolidowanie zadłużeń bankowych. Głównym założeniem konsolidacji kredytów i pożyczek bankowych jest obniżenie płaconej raty kredytowej.

Jak to jest możliwe, że następuje obniżenie raty kredytowej? Przede wszystkim jest to możliwe poprzez wydłużenie okresu spłaty kredytu. W ten sposób zmniejsza się rata wysokość raty kredytowej, ale oczywiście zapłacimy więcej odsetek od kredytu. Niemniej w wielu przypadkach jest to jedyne rozwiązanie, aby odzyskać płynność finansową.

Poprzez połączenie zobowiązań w jeden nowy kredyt, płacimy tylko jedną ratę, zamiast kilku w różnych terminach. „Połączenie” kredytów polega na tym, że zaciągamy nowy kredyt, a bank spłaca nim nasze inne zobowiązania kredytowe.

Jakie zobowiązania bankowe można połączyć?

  • – pożyczka/kredyt gotówkowy
  • – pożyczka/kredyt konsolidacyjny
  • – karty kredytowe
  • – limit w rachunku bankowym (ROR)
  • – kredyt/pożyczka samochodowa
  • – pożyczka/kredyt hipoteczny
  • – kredyt mieszkaniowy

Można tutaj wyróżnić kredyty konsolidacyjne gotówkowe (konsolidacja kredytów na 10 lat maksymalnie bez zabezpieczenia na hipotece) oraz kredyty konsolidacyjne hipoteczne (konsolidacja obejmuje kredyty hipoteczne).

Konsolidacja kredytów na 10 lat i krótszy czas

Poniżej znajdują się propozycje kredytów konsolidacyjnych i banków, w których można zapytać o taki kredyt.

W którym z powyższych banków jest najtańszy kredyt konsolidacyjny? Jeżeli szukamy takiego kredytu, to nie ma innej możliwości, jak tylko porównanie kosztów całkowitych. Tylko w ten sposób możliwe jest wyszukanie tańszego produktu kredytowego. Pamiętajmy jednak, że każdy kredyt jest drogi. Im większa kwota i dłuższy okres czasu jego spłaty, tym więcej zapłacimy. Oferta, którą ostatecznie złoży nam bank, zależy od dokonanej oceny naszej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej.

konsolidacja kredytów na 10 lat

Kredyt gotówkowy również można zaciągnąć maksymalnie na 10 lat. Przegląd banków, w których jest taka możliwość, można sprawdzić z porównywarką kredytów gotówkowych.

Dodaj komentarz