Kredyt gotówkowy 110000 zł

kredyt gotówkowy 110000 zł banki

Kredyt gotówkowy 110000 zł z okresem kredytowania wynoszącym nawet i 10 lat (120 rat kredytowych). Jaki bank wybrać? Oczywiście taki, który ma najtańszy kredyt.

Kredyt w takiej wysokości, bez względu na jaki okres czasu zamierzasz go zaciągnąć, to z pewnością kredyt o dużej wartości i z dużą ratą kredytową. Jeżelibyś zdecydował się wziąć kredyt gotówkowy 110 tys zł na 1 rok, to rata miesięczna wyniosłaby około… 12 tys zł! W przypadku 10-letniego okresu kredytowania, rata kształtuje się na poziome 1300 – 1800 zł.

Kredyt w takiej wysokości nie jest oczywiście dla każdego. Zresztą wybierając jakikolwiek kredyt, gotówkowy czy konsolidacyjny, to musisz mieć odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową. Bez tego „ani rusz„, nie ma możliwości uzyskania kredytu w banku. Ba! Nawet niewielkiego limitu w rachunku bankowym…

A gdzie po taki kredyt gotówkowy? W jakim banku uzyskać można, aż tak wysokie finansowanie? To sprawdzisz poniżej z wyszukiwarką banków.

Kredyt gotówkowy 110000 zł porównanie

Korzystając właśnie z porównywarki kredytów gotówkowych możesz wybrać bank. Oferta nie przedstawia się zbyt imponująco, ale niewiele banków udziela kredytów gotówkowych na tak długi czas. Z reguły maksymalny jest to 7-8 lat. Możesz oczywiście zmniejszyć okres kredytowania i otrzymasz więcej propozycji. Jednak w tym przypadku, wraz ze skróceniem spłaty kredytu, wzrośnie wysokość raty kredytowej. Jednocześnie, przy zmniejszaniu ilości rat kredytowych (czyli rata kredytowa wzrasta), bank wymaga, aby nasza zdolność kredytowa była większa. Może być tak, że przy spłacie rozłożonej na 10 lat zdolność kredytową wykażemy, natomiast przy 8 latach takiej zdolności mieć już nie będziemy.

Poniższa lista przedstawia również ogólne propozycje kredytów gotówkowych dostępnych w bankach:

kredyt gotówkowy 110000 zł

Skonsolidować kredyty i pożyczki bankowe (czyli połączyć je w jeden kredyt) można z kredytem konsolidacyjnym. Sprawdź propozycje kredytów do 120 000 zł.