Kredyt gotówkowy 16000 zł 7 lat

kredyt gotówkowy 16000 zł 7 lat w bankach

Kredyt gotówkowy 16000 zł 7 lat – z długim okresem kredytowania, czyli 84 raty kredytowe. Jaki bank będzie najlepszy? Zapewne ten, w którym kredyt gotówkowy przy takich wartościach, będzie najtańszy.

Pożyczając 16000 zł na 12 miesięcy, Twoja rata kredytowa oscylowałaby w przedziale… 1300 – 1800 zł. Całkiem sporo, prawda? Przy kredytowaniu sięgającym 84 miesiące (7 lat), rata spadnie już do przedziału 250 – 370 zł. Taką ratę już można zaakceptować, ale im dłużej spłacamy kredyt, to koszty odsetkowe rosną.

Nie ma kredytu dla każdego. Nawet przy wysokości 16000 zł, przy takim samym okresie kredytowania, może się zdarzyć tak, że 7 osób otrzyma inną ofertę. Propozycja kredytowa jest ogólna, a poszczególne parametry zależą od zdolności kredytowej, ale również od wiarygodności kredytowej (BIK) oraz… od zdolności negocjacyjnych.

Kredyt gotówkowy 16000 zł 7 lat porównanie

Porównanie kredytów i pożyczek gotówkowych powinniśmy zacząć od zapoznania się z propozycjami w bankach. Można np. wykorzystać do tego celu poniższy kalkulator kredytowy.

Jest to kalkulator uniwersalny, ponieważ znajdziemy przy jego pomocy również inne kredyty gotówkowe, w zależności jak ustawimy parametry szukania.

Po dokonaniu wyboru możemy skontaktować się z bankiem, wysyłając formularz kontaktowy przez internet. Pamiętaj! Nie pożyczaj nigdy więcej, niż potrzebujesz! Po co przepłacać za kredyt i więcej oddawać bankowi?

W sytuacji, kiedy masz kilka zobowiązań kredytowych na łączną kwotę 16000 zł, to możesz wziąć pod uwagę konsolidację. Oznacza to „połączenie” kredytów w jeden kredyt (bank spłaca nowym kredytem kredyty przedstawione do konsolidacji), a dzięki wydłużeniu czasu spłaty, możemy zmniejszyć wysokość raty.

kredyt gotówkowy 16000 zł 7 lat