Kredyt gotówkowy 45000 zł 7 lat

kredyt gotówkowy 45000 zł 7 lat w bankach

Kredyt gotówkowy 45000 zł 7 lat w banku? Szukamy najlepszego kredytu gotówkowego dokonując wstępnej selekcji banków korzystając z kalkulatora kredytowego.

Pożyczki i kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty kredytowe w bankach. Ale nie oznacza to, że są one najtańsze. Oprocentowanie nominalne (odsetki), prowizja, ubezpieczenie i inne opłaty wpływają na całkowity koszt kredytu.

Porównanie chociażby dwóch ofert kredytowych, to klucz do znalezienia korzystniejszego kredytu gotówkowego na 45000 zł na 7 lat. Taki kredyt gotówkowy powinien charakteryzować się niskim RRSO oraz całkowitym kosztem kredytowym. Na początku jednak skorzystajmy z kalkulatora, aby sprawdzić propozycje banków oraz oszacowane raty.

Tani kredyt gotówkowy 45000 zł 7 lat. Na co zwrócić uwagę?

Na całkowity koszt kredytu, nie tylko na 45000 zł, wpływają między innymi:

  • oprocentowanie nominalne kredytu, które obecnie nie może przekraczać 10%,
  • prowizja, która może wynieść zarówno 0%, ale i ponad 50% kosztów całkowitych kredytu!
  • ubezpieczenie,
  • opłaty przygotowawcze, w niektórych przypadkach może to być kilka złotych, ale zdarzają się oferty, zwłaszcza przy kredytach przekraczających 20 tys. zł, gdzie taka opłata sięga 5% i więcej.

Niezależnie jednak od kredytu i jego parametrów, zawsze należy kredyty gotówkowe porównać. Im bardziej się do tego przyłożymy (a wystarczy niekiedy tylko porównać koszty całkowite), tym zwiększamy nasze szanse na znalezienie banku z tanim kredytem gotówkowym. I pamiętajmy, że nie jest konieczna analiza 20 banków, aby znaleźć korzystniejszą ofertę. Wystarczy 2-3 banki i mając dobrą ocenę kredytową, z pewnością wybierzemy tańsze rozwiązanie.
kredyt gotówkowy 45000 zł 7 lat

A co zrobić, jeżeli spłacamy obecnie kilka kredytów bankowych na łączną kwotę 45000 zł? Być może warto jest wziąc pod uwagę konsolidację kredytów i połączyć je w 1 kredyt z mniejszą ratą (poprzez wydłużenie czasu spłaty).