Kredyt hipoteczny 350 tys zł

kredyt hipoteczny 350 tys zł banki i pośrednicy

Kredyt hipoteczny 350 tys zł na zakup mieszkania lub domu? Wybór takiego kredytu nie jest sprawą łatwą, ale znowu nie niemożliwą. Poniżej znajduje się kalkulator kredytów, który ułatwi nie tylko wyszukać banki i pośredników finansowych, ale i oszacuje wysokość rat.

Każdy podobny kalkulator tylko szacuje wysokość rat – nie wylicza ich dokładnie (nawet w sytuacji, kiedy korzystasz z kalkulatorów na stronach banku). Każde wyliczenia są jedynie szacunkowe, ponieważ oferty kredytowe zależy od czynników, które nie mogą uwzględnić kalkulatory, np. zdolność i wiarygodność kredytową.

Jeżeli chcesz korzystać z innej pomocy, to w serwisie można zawsze umówić się z ekspertem finansowym na darmowe spotkanie w sprawie kredytu hipotecznego 350 tys zł.

Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny 350 tys zł?

Kredyt hipoteczny w takiej i innej wysokości, można przeznaczyć między innymi na zakup lub budowę domu, zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego oraz :

  • wykup mieszkania zakładowego lub komunalnego,
  • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,
  • remont lub adaptację nieruchomości,
  • remont, wykończenie lub modernizację wybudowanego domu lub mieszkania.

Kredyt hipoteczny na 350 tys zł z niską ratą kredytową

Czy w przypadku kredytów hipotecznych należy zwracać uwagę na niską ratę kredytową? Oczywiście, że tak, ale… Po pierwsze będzie to droższy kredyt (ponieważ obniżka raty następuje poprzez wydłużenie czasu spłaty, ale tym samym kredyt będzie droższy). A po drugie można zaciągnąć kredyt hipoteczny na 70 tys. zł na 20 lat i z pewnością rata będzie znacznie mniejsza od kredytu hipotecznego na 700 tys. zł z okresem kredytowania wynoszącym 35 lat. A pierwszy kredyt ma RRSO na poziomie 10%, a drugi na poziomie 7%… I który kredyt hipoteczny jest tańszy?

Jeżeli zależy nam na koszcie kredytu, to zawsze należy porównywać kredyty z uwzględnieniem kosztów całkowitych. Oczywistym będzie, że niższy koszt oznacza tańszy kredyt.

A jeżeli szukasz kredytów gotówkowych na 35 tys. zł, to można skorzystać z wyszukiwarki kredytowej i zapoznać się z propozycjami kredytów.

kredyt hipoteczny 350 tys zł