Kredyt konsolidacyjny 12000 zł

kredyt konsolidacyjny 12000 zł w banku

Kredyt konsolidacyjny 12 tys zł w banku, to połączenie kilku kredytów i pożyczek, które spłacasz w nowy kredyt. Sprawdź najnowsze propozycje kredytowe, które mają do zaoferowania banki.

Aby znaleźć taki kredyt, nie musisz korzystać z porównywarki kredytów konsolidacyjnych. Powyższe zestawienie z pewnością pomoże wybrać odpowiedni bank.

Kredyt konsolidacyjny to przede wszystkim:

  • jeden termin płatności;
  • jedna rata w jednym banku zamiast kilku rat w tym samym lub różnych bankach;
  • rata może być dostosowana do twoich możliwości – np. mniejsza niż suma rat płaconych dotychczasowo,
  • możliwość uzyskania dodatkowej gotówki w ramach kredytu.

Kredyt konsolidacyjny do 12000 zł to kredyt konsolidacyjny gotówkowy. W sytuacji kiedy jednym z konsolidowanych produktów jest kredyt hipotecznym lub zabezpieczeniem jest hipoteka, to mamy wówczas do czynienia z kredytem konsolidacyjnym hipotecznym.

Jest on udzielany na znacznie większe kwoty i przekracza znacznie 12000 zł (bardziej jest to 120 000 zł niż 12 000 zł). Przy kredycie konsolidacyjnym hipotecznym istnieje możliwość okresu kredytowania nawet do 30 lat.

Zarówno jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny hipoteczny, tak i przy gotówkowym możesz otrzymać dodatkowe środki, z przeznaczeniem na dowolny cel, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat oraz spłaty w ratach malejących lub równych.

Wysokość i długość kredytowania przy kredycie konsolidacyjnym zależy od oferty banku. Jeżeli nie szukasz kredytu konsolidacyjnego, a kredyt gotówkowy na 12000 zł, to skorzystaj z wyszukiwarki, zapoznaj się z propozycjami i oszacuj wysokość rat.

kredyt konsolidacyjny 12000 zł

Dodaj komentarz