Kredyt konsolidacyjny 15000 zł 5 lat

Kredyt konsolidacyjny 15000 zł 5 lat – skonsoliduj zadłużenia bankowe. Jest to dobry sposób na to, aby zamiast kilku kredytów i pożyczek płacić jeden kredyt w jednym banku.

Jeżeli korzystamy z porównywarki kredytów konsolidacyjnych, to należy zdawać sobie, że wyliczone raty kredytowe mają charakter tylko i wyłącznie orientacyjny. Prawdziwe parametry i wyliczenia rat kredytu konsolidacyjnego klient poznaje, dopiero wówczas, kiedy złoży wniosek o taki kredyt i jednocześnie zostanie sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Sprawdź również: Pożyczka Gotówkowa 14000 zł 6 lat

Tani kredyt konsolidacyjny 15000 zł 5 lat

Jeżeli nie wiemy, który kredyt konsolidacyjny jest tańszy, to należy sprawdzić RRSO kredytu (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). RRSO uwzględnia nie tylko samą wysokość odsetek od kredytu, lecz również wszystkie dodatkowe koszty i opłaty, np. prowizję za udzielenie kredytu i ubezpieczenia. Banki są zobowiązane ustawą do ich podawania.

Korzyści z kredytu konsolidacyjnego? Przede wszystkim wygoda i niższa rata: nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań, ale o jednym terminie i o jednej niższej racie; dodatkowo:

  • poprawa zdolności kredytowej;
  • spłata kredytu rozłożona na dłuższy czas;
  • oprocentowanie może być niższe niż przy kredycie lub pożyczce gotówkowej na dowolny cel;
  • przy niewielkim kredycie konsolidacyjnym nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenia i poręczyciele.

kredyt konsolidacyjny 15000 zł 5 lat