Kredyt konsolidacyjny 18000 zł 6 lat

kredyt konsolidacyjny 18000 zł 6 lat w banku

Kredyt konsolidacyjny 18000 zł 6 lat i każdy inny do 200 tys. zł. W serwisie znajdują się najnowsze kredyty konsolidacyjne oferowane przez banki.

Jaki jest sens konsolidacji kredytowej? Jeżeli w swoim portfelu mamy kilka kredytów i pożyczek bankowych, a łączne raty są już zbyt duże i masz trudności z regulowaniem zobowiązań, to wówczas warto się zastanowić nad konsolidacją.

Na czym to polega? Zaciągasz nowy kredyt (kredyt konsolidacyjny gotówkowy lub hipoteczny), bank spłaca nim Twoje kredyty i pożyczki w innych bankach. Masz wówczas tylko jeden kredyt w jednym banku, rata jest niższa i więcej pieniędzy zostanie w portfelu.

Jak w przypadku wszystkich kredytów, tutaj również należy mieć odpowiednią zdolność kredytową – wystarczy wysłać formularz kontaktowy do banku i przedstawiciel banku przedzwoni do Ciebie i dowiesz się: czy masz i jaką zdolność kredytową, szczegóły oferty i wyliczone raty kredytowe dla różnych okresów.

Być może interesuje Ciebie nie kredyt konsolidacyjny na 18000 zł, a kredyt gotówkowy w takiej wysokości. Sprawdź tutaj: kredyty gotówkowe 18000 zł z kalkulacją rat.