Kredyt konsolidacyjny 20 tys 6 lat

Kredyt konsolidacyjny 20 tys 6 lat i połączenie zobowiązań bankowych w jeden kredyt. Co zrobić, kiedy raty kredytów, które spłacamy, okazują się na tyle wysokie, że pojawia się problem z ich regularną spłatą? W tej sytuacji jednym ze sposobów restrukturyzacji zadłużenia jest konsolidacja zobowiązań.

Konsolidacja zadłużenia, to spłata wybranych pożyczek i kredytów bankowych nowym kredytem – jest to kredyt konsolidacyjny. Rata takiego kredytu będzie niższa od rat wszystkich kredytów i pożyczek, które dotychczas spłacaliśmy, ponieważ zostaje on udzielony na dłuższy czas.

Sprawdź również: Przegląd kredytów gotówkowych 20 tys zł na 6 lat.

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy 20 tys zł na 6 lat

Kredyt konsolidacyjny zabezpieczony hipoteką na nieruchomości pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć ratę kredytową, obniżyć koszt takiego kredytu (mniejsze oprocentowanie) i wydłużyć okres spłaty. Jednakże wysokość takiego kredytu jest znacznie większa niż 20 tys zł.

W przypadku konsolidacji na 20 tys. zł najczęściej mamy do czynienia z kredytem konsolidacyjnym gotówkowym. Jest to kredyt niezabezpieczony nieruchomością (i przeważnie bez dodatkowych zabezpieczeń) i może zostać udzielony maksymalnie na 10 lat. Banki w ramach kredytów konsolidacyjnych oferują również dodatkową gotówkę, którą można np. przeznaczyć na spłatę pożyczek w firmach pozabankowych.
kredyt konsolidacyjny 20 tys 6 lat

Dodaj komentarz