Kredyt konsolidacyjny 200 tys. zł na 10 lat

Kredyt konsolidacyjny 200 tys. zł na 10 lat bez dodatkowych zabezpieczeń, czyli bez hipoteki. Są one dostępne w wielu bankach. Ale gdzie będzie najtaniej i jaka oferta kredytowa jest najlepsza, można dopiero stwierdzić po porównaniu kilku kredytów.

Dobrym sposobem na wybór banku jest… zapoznanie się z propozycjami kredytowymi. Nie każdy bowiem bank skonsoliduje kredyty na tak długi czas. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny gotówkowy.

Następnym krokiem powinno być wysłanie formularza kontaktowego do banku, aby bliżej zapoznać się z propozycją. Dowiesz się wówczas na jakich warunkach może on zostać Tobie udzielony, ile wyniesie rata i całkowity koszt.

Kredyt konsolidacyjny 200 tys. zł na 10 lat. Gotówkowy

Jeżeli natomiast jednym z produktów, który chcesz połączyć, jest kredyt hipoteczny, to należy zapytać o kredyt konsolidacyjny hipoteczny. W tym przypadku konsolidacja może być przeprowadzona na znacznie dłużysz czas niż tylko 10 lat.

Przy tego rodzaju kredycie (konsolidacyjnym hipotecznym) zabezpieczeniem jest nieruchomość, co oznacza, że konsolidując np. kredyty i pożyczki gotówkowe, nieruchomość zostanie obciążana na hipotece. Jednak przy takim zabezpieczeniu, to nie tylko kredyt będzie tańszy (niż gotówkowy), ale i można skorzystać z większego kredytu i jeszcze bardziej wydłużyć czas spłaty.