Kredyt konsolidacyjny 7000 zł 5 lat

kredyt konsolidacyjny 7000 zł 5 lat w bankach

Kredyt konsolidacyjny 7000 zł 5 lat, czyli gdzie dokonać konsolidacji kredytów, a tym samym w jakim banku zaciągnąć kredyt konsolidacyjny? Konsolidacja pozwala na połączenie kredytów w jeden i wydłużając czas spłaty, zmniejszyć wysokość raty

Nie ma oczywiście nic za darmo, ponieważ konsolidacja kredytowa to droższy kredyt. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z wydłużenia okresu spłaty (bo tylko w taki sposób można znacznie obniżyć ratę kredytową), z czym wiążą się większe odsetki od kredytu. Dłużej spłacamy kredyt – więcej odsetek zapłacimy.

Kredyt konsolidacyjny 7000 zł przegląd banków

Nowy kredyt, to i dodatkowe opłaty związane z kredytem. Przeważnie jest to prowizja (jako procent od wartości kredytu), może to być opłata przygotowawcza oraz ubezpieczenie.

Jeżeli zależy nam na korzystnej ofercie, to nie ma innej drogi, jak porównanie banków i kredytów, z uwzględnieniem całkowitych kosztów, jeżeli kryterium jest cena.

Plusy konsolidacji kredytów na 7000 zł

Jakie są plusy z konsolidacji? Korzyści z konsolidacji jest kilka:

  • wygoda w spłacaniu kredytu – jeden kredyt, z jednym terminem płatności,
  • obniżona rata kredytowa – rata jest niższa od sumy rat dotychczasowo płaconych,
  • niższe oprocentowanie – kredyty konsolidacyjne są oprocentowane korzystniej niż kredyty i pożyczki gotówkowe,
  • możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki w ramach kredytu, przy odpowiedniej zdolności kredytowej,
  • możliwość rozłożenie spłaty kredytu konsolidacyjnego nawet i na kilkanaście lat w przypadku kredytu konsolidacyjnego hipotecznego (zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości).

kredyt konsolidacyjny 7000 zł 5 lat

Kredyty i pożyczki gotówkowe do 7000 zł znajdziesz TUTAJ. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego, aby oszacować wysokość rat oraz zapoznać się z propozycjami w bankach.