Kredyty gotówkowe kalkulator rat 14 tys zł

Kredyt gotówkowy 14 tys zł oblicz ratę – ile wyniesie? Poniżej: kalkulator rat i kredytów gotówkowych oraz zestawienie banków i kredytów gotówkowych.

Wyszukanie banku i kredytu gotówkowego może być bardzo szybkie i całkiem proste. Warunek: wiesz gdzie szukać i z jakich narzędzi korzystać. Porównywarka kredytów jest pomocna, jeżeli chodzi o szacowanie rat i zapoznanie się z podstawowymi propozycjami banków. Porównanie kosztów kredytowych, które poznasz już po skontaktowaniu się z bankiem, pozwala wybrać tańszy kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy 14 tys zł oblicz ratę z kalkulatorem

W tym przypadku chodzi o kredyt gotówkowy na 14 tys. zł i już jest przygotowana wyszukiwarka z okresem kredytowania 5 lat (60 miesięcy). Zmieniając parametry wyszukiwania możesz sprawdzić dowolny kredyt gotówkowy do 200 tys. zł – maksymalnie 10 lat.

Kredyt gotówkowy to bardzo popularny produkt kredytowy oferowany przez banki. Nie oznacza, że najtańszy. Odsetki, prowizja, a niekiedy i ubezpieczenie wpływają na całkowity koszt kredytu.

Zawsze powinno się porównać kredyty gotówkowe i wybrać ten z niższymi kosztami całkowitymi lub negocjować poszczególne elementy kosztowe. To jest klucz do uzyskania korzystnego kredytu. Warto zwrócić uwagę na:

  • oprocentowanie nominalne kredytu, które obecnie nie może przekraczać 7,2% – od niego zależą odsetki,
  • prowizję kredytową, która może wynieść zarówno 0%, ale może również wynieść i ponad 50% kosztów całkowitych kredytu! Liczona jest najczęściej jako % od wysokości udzielonego kredytu,
  • ubezpieczenie,
  • opłaty przygotowawcze.

Spłacasz obecnie kilka zobowiązań na łączną kwotę 14 tys. zł i raty kredytowa są zbyt duże? Zastnów się nad konsolidacją kredytową. Zamiast kilku rat kredytowych spłacać będziesz jedną. Dzięki wydłużeniu czasu spłaty będzie ona dodatkowo niższa.

Kredyt gotówkowy na 14 tys. zł i nie tylko – szukasz kredytu? Możesz skontaktować się z tymi bankami: