Kredyty gotówkowe

porównywarka kredytów gotówkowych 2020

Porównywarka kredytów gotówkowych 2020 – możliwość nie tylko wyszukania kredytu czy pożyczki gotówkowej w banku, ale to także wyliczenie (szacunkowe) wysokości miesięcznej raty kredytu.

Po dokonaniu wyboru odpowiedniego kredytu i banku, należy wysłać formularz kontaktowy do wybranego banku, poczekać na telefon od doradcy. Jeżeli mamy zdolność kredytową, to dowiemy się jakie są szczegóły oferty. Dostępne są również kredyty gotówkowe online.

Jaki kredyt gotówkowy potrzebujesz? Na jaki okres czasu?

Wystarczy wpisać wysokość kredytu: od 500 zł do 200 000 zł. Okres na jaki chcesz wziąć kredyt jest ustalany w miesiącach (jedna rata kredytowa płatna w miesiącach): od 3 miesięcy do 120 miesięcy, czyli maksymalnie na 10 lat. Jest to najdłuższy możliwy okres na jaki można wziąć kredyt gotówkowy. Nie ma zatem sensu szukać kredytu gotówkowego na 15 lat czy też pożyczki gotówkowej na 15 lat – kredytu/pożyczki gotówkowej z tak długim okresem kredytowania nigdzie nie znajdziemy.

Porównanie kredytów gotówkowych 2020. Co nowego?

Przy porównywaniu ofert kredytowych, porównywarka kredytów… nie jest tak naprawdę potrzebna. Jest to przede wszystkim duża pomoc przy wyszukiwaniu banków i przeglądania ofert kredytowych. I tak warunki kredytowe, dla każdego klienta banku, są ustalane indywidualnie. Jaka będzie ofert bankowa zależy od oceny zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej klienta. Lepsza ocena kredytowa dokonana przez bank = lepsza oferta kredytu gotówkowego.

Porównywarka przez cały okres funkcjonowania niewiele się zmienia i prezentuje te same parametry. Ale oferty kredytowe zmieniają się bardzo często. Jak korzystać z porównywarki kredytów gotówkowych? Wystarczy zaznaczyć podstawowe czynniki szukania:

 • kwota pożyczki,
 • okres kredytowania,
 • rodzaj rat (równe lub malejące),
 • czy jesteś klientem banku,
 • rodzaj kredytu:
  • Kredyt bez zabezpieczeń,
  • Kredyt bez zaświadczeń,
  • Kredyt bez zgody współmałżonka,
  • Kredyt bez ubezpieczeń,
 • czy chcesz skorzystać z innych produktów banku, aby obniżyć oprocentowanie.

Po zaznaczeniu opcji szukania (najczęściej jest to tylko wysokość kredytu oraz okres kredytowania) otrzymamy listę banków wraz z podstawowymi parametrami oferty.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani danym kredytem gotówkowym, to składamy wniosek do banku. Jest to wyłącznie formularz kontaktowy, a nie wniosek o kredyt gotówkowy. Dopiero po wyliczeniu naszej zdolności kredytowej, bank będzie mógł zaprezentować szerszą ofertę. Pamiętajmy, aby nie wysyłać zbyt dużo zapytań do banków, bo każdorazowo bank sprawdza naszą wiarygodność kredytową w BIK. A to ma już znaczenie przy jej wyliczaniu. Wystarczy maksymalnie trzy zapytania.

Czy porównywarka kredytów jest rankingiem kredytów gotówkowych?

Nie, nie jest to ranking kredytów gotówkowych na rok 2020, ponieważ nie jest to główne założenie porównywarki. Głównym celem narzędzia jest zaprezentowanie ofert bankowych i pomoc przy wyborze kredytu gotówkowego. Wyliczenia rat kredytowych mają również charakter orientacyjny i szacunkowy, aby ułatwić ocenę kredytu (a dokładnie raty kredytowej) na nasze finanse osobiste.

Ranking kredytów gotówkowych możemy ułożyć sami, w tym celu należy porównać całkowity koszt kredytu gotówkowego w kilku bankach. Im mniejszy koszt kredytu, to oczywiście kredyt jest tańszy. I tym samym kredyt w banku z najniższym kosztem całkowitym, będzie to nasz najtańszy kredyt gotówkowy, czyli kredyt gotówkowy nr 1.

porównywarka kredytów gotówkowych w bankach 2020

Konsolidacja dużych kredytów, pożyczek gotówkowych do 5000 zł czy kredytów ratalnych i kart kredytowych: sprawdź najnowsze propozycje kredytów konsolidacyjnych.