Kredyty konsolidacyjne 60 tys zł kalkulator rat

Kredyty konsolidacyjne 60 tys zł kalkulator rat i wyliczenia rat. Skonsolidować możesz kredyty i pożyczki bankowe i jeszcze dodatkowo uzyskać dodatkową gotówkę. Zarówno przy konsolidacji, jak i wnioskując o dodatkową gotówkę, wymagana jest odpowiednia zdolność kredytowa.

Dlaczego warto wziąć pod uwagę konsolidację kredytów? Jeżeli spłacasz wiele kredytów, np. na łączną kwotę 60 tys. zł, suma rat jest zbyt duża, to spłacając kredytem konsolidacyjnym zobowiązania, będziesz miał do regulowania nie tylko jedną ratę, ale i może być niższa od sumy rat płaconych przed „połączeniem” kredytów.

Niektóre z banków wraz z konsolidacją oferują również dodatkową gotówkę na dowolny cel – jest to po prostu pożyczka gotówkowa, która jest automatycznie konsolidowana.

Kredyty konsolidacyjne 60 tys zł kalkulacja rat

Oszacowanie rat: kredyty konsolidacyjne 60 tys zł, 72 – 108 m-cy / 6 – 9 lat. Wysokość oprocentowania nominalnego 7,19%.

  • 6 lat – 1074,70 zł,
  • 7 lat – 961,26 zł,
  • 8 lat – 869,01 zł,
  • 9 lat – 820,44 zł.

Przeważnie wybierając kredyt konsolidacyjny gotówkowy bank nie będzie wymagać żadnych dodatkowych zabezpieczeń, jednak przy słabej ocenie kredytowej, może wymagać wykupienia ubezpieczenia lub poręczenia osób trzecich. Inaczej jest jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny hipoteczny na 60 tys zł, wówczas zabezpieczeniem jest hipoteka na danej nieruchomości.