Kredyty konsolidacyjne Poznań

kredyty konsolidacyjne Poznań banki

Kredyty konsolidacyjne Poznań: banki i najnowsze oferty kredytów konsolidacyjnych. Skonsoliduj zadłużenia (połącz je w jeden kredyt) i płać jedną ratę kredytową.

Kredyty konsolidacyjne Poznań – bez chodzenia po mieście! Da się tak zrobić? Ależ oczywiście, że tak! W serwisie kredytykalkulator.pl zapoznasz się nie tylko z ofertą kredytową banków, ale i dowiesz się co to jest ten kredyt konsolidacyjny.

Kredyty konsolidacyjne oferowane nie tylko przez banki w Poznaniu, pozwalają skonsolidować, czyli połączyć kilka pożyczek i kredytów w jeden. W ten porosty sposób płacimy tylko jedną ratę kredytową, ponieważ spłacamy jedno zobowiązanie.

Jeżeli dostatecznie wydłużymy okres kredytowania, to rata kredytowa można być niższa nawet i o 20-30% od sumy wszystkich poprzednich rat. Zbyt wysokie raty wynikające z kilku zobowiązań może mocno obciążać nasz domowy budżet i nadszarpnąć domowe finanse.

Kredyty konsolidacyjne Poznań. Przegląd banków

Z propozycjami banków w Poznaniu, w których o taki kredyt konsolidacyjny możemy zapytać, przedstawia poniższa lista. Z każdym z tych banków możemy się szybko skontaktować wysyłając formularz przez internet, a przedstawiciel banku przedzwoni do nas w sprawie oferty.

Każdy z banków może konsolidować inne produkty (należy o to zapytać), ale powszechnie konsolidacji podlegają:

  • pożyczki i kredyty gotówkowe,
  • kredyty ratalne,
  • kredyty hipoteczny (kredyty mieszkaniowe) – kredyt konsolidacyjny hipoteczny,
  • pożyczki hipoteczne,
  • karty kredytowe oraz zadłużenie w rachunkach ROR.

Niektóre z banków skonsolidują również inne kredyty konsolidacyjne oraz kredyty samochodowe.

No dobrze, a jakie są wady kredytów konsolidacyjnych, bo trudno sobie wyobrazić, aby taki kredyt miał tylko plusy?

Bank może obniżyć zdecydowanie ratę kredytową tylko w jeden sposób: wydłużając okres kredytowania. Co prawda kredyt konsolidacyjny jest zazwyczaj mniej oprocentowany niż kredyt gotówkowy, ale nie na tyle, aby była zauważalna różnica.

Znaczne obniżenie raty kredytowej powoduje, że zapłacimy znacznie więcej odsetek. Tak jest w przypadku każdego kredytu: zmniejszenie wysokości płaconej raty skutkuje wydłużeniem czasu spłaty, a to wpływa na zwiększenie części odsetkowej od spłacanego kapitału.

kredyty konsolidacyjne Poznań

A jeżeli nie szukasz kredytu konsolidacyjnego, a kredytu gotówkowego? To również taki znajdziesz, korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych z możliwością oszacowania rat.