Tani kredyt konsolidacyjny 30 tys zł

tani kredyt konsolidacyjny 30 tys zł banki

Tani kredyt konsolidacyjny 30 tys zł w banku na połączenie zobowiązań w bankach w jeden kredyt. Dzięki skonsolidowaniu kredytów możemy płacić tylko jedną ratę. Jaki jest zatem najlepszy i tani kredyt konsolidacyjny na 30 tys. zł?

Kredyty konsolidacyjne znajdziemy w wielu bankach (również te online). Jeżeli spłacasz kilka rat kredytowych, kilka pożyczek bankowych, a do tego dochodzi zadłużenie w kartach kredytowych, to może dobrym rozwiązaniem byłoby ich skonsolidowanie? Produkty kredytowe, które podlegają konsolidacji zależą od banku i jego oferty, podobnie jak wysokość kredytu i czas kredytowania.

Generalnie można „połączyć” w jeden kredyt: pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty ratalne oraz karty kredytowe oraz limity w ROR. Maksymalne kwota kredytu konsolidacyjnego gotówkowego nie przekracza 200 tys. zł, a maksymalny czas spłaty jest nie dłuższy niż 10 lat.

Najlepszy kredyt konsolidacyjny 30 tys zł

Jeżeli chcesz skorzystać z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych, to wcale nie oznacza, że znajdziesz tani kredyt konsolidacyjny. Kalkulatory to przede wszystkim szacowanie rat kredytowych i prezentacja kredytowa banków.

Ponieważ są dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe (bez zabezpieczenia) i hipoteczne (zabezpieczone hipoteką na nieruchomości), to i dwie oferty kredytowe na taką samą kwotę i czas kredytowania będą się znacznie od siebie różnić. Przy czym od razu należałoby zaznaczyć, że w bankach nie otrzymamy kredytu konsolidacyjnego hipotecznego na 30 tys. zł. Przeważnie dolny limit dla tego rodzaju kredytów konsolidacyjnych wynosi ok. 50 tys. zł.

Dodatkowo oferta kredytowa, która zostanie nam zaproponowana, będzie zależeć również od naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Jeżeli taka ocena będzie co najmniej dobra, to na lepszej propozycji kredytowej możemy oczekiwać. Aby dowiedzieć się czy otrzymamy kredyt konsolidacyjny, jaką mamy zdolność kredytową i na jakich warunkach otrzymamy kredyt, najlepiej jest skontaktować się z bankiem wypełniając formularz kontaktowy – wyślij zapytanie – wyślij wniosek kontaktowy, itp.

Kredyt konsolidacyjny 33 tys zł. Przykład reprezentatywny

Kalkulacja na dzień 16.06.2016r. na reprezentatywnym przykładzie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 20,60%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 33000 zł na 101 równych rat po 663,85 zł. Całkowita kwota do zapłaty 67 048,85 zł, oprocentowanie zmienne 8,95%, całkowity koszt kredytu 33 548,85 zł: prowizja 7 846,42 zł, odsetki 20 064,28 zł, koszt ubezpieczenia 5 638,15 zł.

Kredyty gotówkowe na 30000 zł z kalkulatorem rat sprawdzić można TUTAJ.

tani kredyt konsolidacyjny 30 tys zł