Tani kredyt konsolidacyjny 65000 zł

Tani kredyt konsolidacyjny 65000 zł i konsolidacja kredytowa. Zasadniczym celem konsolidacji nie jest zmniejszenie kosztów, bo one w większości przypadków będą większe, ale połączenie kilku zobowiązań w jeden kredyt i obniżenie wysokości raty poprzez wydłużenie czasu spłaty.

Kredytem konsolidacyjny bank spłaca kredyty i pożyczki, które wyszczególnisz we wniosku kredytowym. Jest to nowy kredyt, a w związku z czym poniesiesz opłaty, takie jak odsetki lub prowizja.

Czyli tak naprawdę saldo zadłużenie wzrośnie, ponieważ powstanie koszt kredytowy. Nie można bowiem obniżyć raty, w sposób znaczący, jak tylko poprzez wydłużenie czasu spłaty. Wiąże się to z tym, że za cały okres kredytowania zostaną naliczone odsetki.

Zatem, im dłużej spłacasz kredyt, to uzyskujesz co prawda mniejszą ratę, ale więcej odsetek będziesz musiał zapłacić. A to oznacza, że wysokość zadłużenia przekroczy 65000 zł.

Tani kredyt konsolidacyjny 65000 zł. Oferty banków

Nad kredytem konsolidacyjnym warto zastanowić się wówczas, kiedy faktycznie masz kilka kredytów i trudno jest je regulować. Ewentualnie zdajesz sobie sprawę, że w niedalekiej przyszłości wystąpi taka sytuacja. Jak przestaniesz spłacać zobowiązania, to kredytu (ŻADNEGO) w banku nie otrzymasz.