Tani kredyt konsolidacyjny na 20 tys zł

Tani kredyt konsolidacyjny na 20 tys zł oznacza, że oprocentowanie nominalne takiego kredytu jest na jak najniższym poziomie, podobnie jak RRSO. Im dłuższy będzie czas spłaty, tym większe znacznie ma oprocentowanie kredytu, ponieważ od jego poziomu zależy wysokość odsetek.

Jeżeli zatem chcesz mocno obniżyć wysokość raty kredytowej, to nie ma innej możliwości, jak tylko wydłużenie czasu spłaty. Rata kredytowa będzie niższa, ale jednak wzrośnie całkowity koszt kredytu, ponieważ z każdym dodatkowym miesiącem dojdą odsetki od pożyczonego kapitału.

Jeżeli masz dobrą zdolność i wiarygodność kredytową, to zawsze warto jest podjąć próbę negocjacji z bankiem w sprawie obniżki wysokości oprocentowania nominalnego.

Porównanie banków i kredytów konsolidacyjnych na 20 tys zł

Jeżeli interesuje Ciebie konsolidacja kredytów na 20 tys. zł i jedna rata kredytowa zamiast kilku, to możesz zapoznać się propozycjami banków poniżej i skontaktować się z wybranymi.

Nie tylko kredyty gotówkowe podlegają konsolidacji. Mogą to być również kredyty samochodowe, ratalne czy hipoteczne. Górna granica dla kredytu konsolidacyjnego gotówkowego wynosi 200 tys. zł. Ale jaką kwotę udostępni Tobie bank, to zależy od Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Bardzo często w ramach kredytu można wziąć dodatkową gotówkę, co jest oczywiście pożyczką gotówkową, która jest wliczana do kredytu konsolidacyjnego (jest ona konsolidowana).